Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Od druhé poloviny roku 2017 k dnešnímu dni, tedy 14.06.2019 12:20 máme s kolegyněmi úzpěšně dokončeno 76 obchodních případů.

Na vyžádání zprostředkujeme s povolením našich klientů jejichtelefonické kontakty. Zeptejte se osobně na jejich názor. Zda jim spolupráce s naší RK vyhovovala? Jaký byl průběh celého obchodu? Je to jen na Vás.

O nás

Vítejte na webových stránkách realitní kanceláře Reality Sedláková

O realitní činnost se zajímáme od roku 2012. Naše realitní kancelář byla založena v  druhé polovině roku 2017 a nabízíme svým klientům kompletní servis v oblasti prodeje, koupě či pronájmu nemovitostí. Naší prioritou je individuální přístup a především spokojený klient. Spolupracujeme s odborníky v oblasti právní, znalecké a finanční. Svým klientům garantujeme kompletní servis a nejnižší možné provize. Naši kompletní nabídku můžete nalézt zde, na našich webových stránkách a nejvíce sledovaných realitních serverech. 

Pracujeme s poptávkou a pro naše zájemce o koupi nebo pronájem poptáváme volné nemovitosti.

 

Vytvořit poptávku

Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Máte otázku?